دوشنبه , سپتامبر 24 2018

درباره ما

امروز با گسترش تکنولوژی و نیاز افراد به ارتباطات آنلاین، طراحی و ایجاد صفحات آنلاین در قالب وبسایت برای هر کسب و کار تا حدود بسیار زیادی یک الزام بحساب می‌آید. با استفاده از وبسایت می‌توان فضایی برای آموزش، معرفی، فروش محصولات و خدمات خود بدست آورد. علاوه بر این با اعمال گرافیکی زیبا و با رعایت اصول تبلیغاتی، از وبسایتتان می‌توانید در جهت تبلیغات محصول یا خدمت خود نیز بهره جویید.

با افزایش روز افزون وبسایت ها در هر حوزه‌ای و افزایش علاقه مردم به جستجو محصولات و خدمات مورد نیاز خود در بستر اینترنت نیاز جدیدی برای جذب مشتری بصورت آنلاین احساس می‌شود و آن نیاز، دیده شدن در لیست نتایج جستجوی مرورگرهایی نظیر google، bing، yahoo و …. می‌باشد.

با توجه به اینکه اصولا کاربران، وبسایت‌هایی که لینک آنها در صفحه اول نتایج جستجو قرار دارند را بیشتر مورد توجه و بازدید قرار می‌دهند، لزوم پیاده سازی وبسایت بر پایه اصول سئو SEO (بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو) مطرح می‌گردد. اکنون افراد در هر حوزه ای برای پیشی گرفتن از رقبای خود سعی در دیده شدن وبسایتشان در صفحه اول لیست نتایج جستجو، دارند.

رایان تدبیر ایرانیان با طراحی وبسایت ها بر پایه اصول سئو SEO (بهینه سازی سایت) شما را در رسیدن به این هدف یاری می‌رساند.

دوست داری برای همیشه از شر جریمه گوگل خلاص بشی؟
برای اینکه همیشه از جریمه گوگل در امان بمونید و در صورت جریمه شدن از شر اون خلاص بشید ما به شما پیشنهاد می‌کنیم کتاب الکترونیکی پیشگیری و راهکارهای خروج از جریمه گوگل رو حتما دانلود کنید.
  • چرا گوگل مارو جریمه می‌کنه؟
  • چکار کنیم که هیچوقت جریمه نشیم؟
  • از کجا بفهمیم که جریمه شدیم؟
  • آیا جریمه گوگل تاثیری در رتبه سئو داره؟
  • چجوری سایتمون رو از جریمه گوگل خلاص کنیم؟
قول می‌دیم! هیچگاه برای شما ایمیل مزاحم ارسال نکنیم.
دوست داری SEO سایتت رو به صورت حرفه ای شروع کنی؟
در این دوره رایگان به شما مراحل انتخاب صحیح کلمات کلیدی را آموزش می‌دهیم
ما به شما اطمینان می‌دهیم که هرگز ایمیل مزاحم ارسال نخواهیم کرد.
کمنکن